Zábradlí a madla u Vás v domě

Zjistíte:
- účel zábradlí-bezpečnost, zákonné normy
- jak zajistit pevnost zábradlí
- praktická a nerozbitná madla

Co získáte ? Příklad jednoho z bodů:

"1. Základními požadavky na zábradlí z jejího pohledu jsou především výška zábradlí, vzdálenost mezi výplněmi zábradlí a také jeho pevnost. Jde hlavně o Vaši bezpečnost..."

Základními požadavky na zábradlí jsou především výška zábradlí, vzdálenost mezi výplněmi zábradlí a také jeho pevnost. Jde hlavně o Vaši bezpečnost. Bezpečná madla - důležité je, aby jejich povrch byl hladký a bez ostrých hran, protože i malé zachycení prstenem může skončit poměrně závažným poraněním.

Vaši poptávku předáme osvědčeným firmám v oboru, které Vám předloží nabídku na požadované služby nebo dodávky. Můžete se podívat na reference, které Vám řeknou více. Vše je pro Vás zcela zdarma!

Jak probíhá zadání poptávky?

  • Je to jednoduché, vyberete si dodavatele, o každém je napsána výstižná charakteristika a region působnosti. Pokud nejsou uvedeni (probíhá aktualizace), nevadí, využijte poptávkový formulář.
  • My všechny informace zkontrolujeme a předáme našemu partnerovi.
  • Partner zajistí další potřebnou komunikaci přímo s Vámi. Tím se rozeběhnou mlýnská kola k úspěšné realizaci celé poptávky.

Proč vybrat právě nás?

Odlišujeme se tím, že poskytujeme komplexní služby zaměřené přímo na SVJ a BD - informační portál, poradenství a tištěný rádce. Naše práce je předávat Vám kvalitní informace.


Reklama

DASTECH - specialista na madla v panelových domech

  1. Výhody 
  • kvalitní materiály s dlouhou životností
  • pravidelně odborně školení na nové technologie a montáže
  • realizace zakázky v nejvyšší kvalitě a s maximální pečlivostí
  • kvalitní zákaznický servis

2. Region působnosti

  • celá ČR včetně montáže

3. Reference - klikněte pro náhled

...Právě probíhá aktualizace nejnovějších referencí...

Reference 1
Reference 2
Reference 3

Volejte a ptejte se na tel:. 734 346 934

Co pro Vás děláme?

Zkontaktujeme za Vás ověřené a solidní firmy, se kterými máme navázané partnerství a mají prokazatelné zkušenosti v oboru bytových domů, které jsou podloženy referencemi.

Nevíte si rady?

Zavolejte nám a rádi Vám pomůžeme nebo nám napište.
Kontakt: 731 656 601 , eliska@svj-info.cz

Těší se na Vás Eliška Kollárová


Zadat nezávaznou poptávku

Plánujete nějakou akci u Vás v domě? Vyplňte, prosím, následující pole formuláře. Vaši poptávku předáme spolupracujícím firmám, které Vám předloží nabídku na požadované služby nebo dodávky. Vše je pro Vás zcela zdarma!

Mediální partner

BMCO s.r.o. je vydavatelem Praktického rádce pro SVJ , který vychází v tištěné podobě v oborově největším nákladu. K dispozici je i elektronická verze zdarma. Díky tomu jsme společně s partnery projektu schopni zajistit kvalitní efektivní řešení a informace za výhodných podmínek.